Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000022 | Poland Rebuilding | Mapa | publiczny | 2020-12-08 03:37 | 2021-05-22 19:07 |
Zgłaszający | vladimir | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | normalny | Ważność | drobny | Powtarzalność | nie próbowano |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | kopia | ||
Wersja produktu | 2.4.4 | ||||
Temat | 0000022: droga nr 13, w pobliżu Forst (Niemcy) trawa i krzaki na drodze | ||||
Opis | droga nr 13, w pobliżu Forst (Niemcy) trawa i krzaki na drodze | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Dołączone pliki | |||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | trawa i krzaki na drodze;[08/12/2020 11:58:00] (sec+0003-0002);12006.9;33.7135;-6667.33;1.4554;-0 | ||||
Wersja REV modyfikacji | 9644 | ||||
kopia | 0000024 | zamknięty | michaleczeq | Poorly connected road 13 -> 15 |
|
na czystym profilu ProMods nie ma tego błędu, więc zgłaszam tutaj. przepraszam, jeśli nie trzeba było tego zgłaszać. |
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2020-12-08 03:37 | vladimir | Nowe zgłoszenie | |
2020-12-08 03:37 | vladimir | Dodano plik: bug_20201208_115800_12007_34_-6667.jpg | |
2020-12-08 03:37 | vladimir | Dodano plik: ets2_20201208_115810_00.jpg | |
2020-12-08 03:40 | vladimir | Dodano komentarz: 0000003 | |
2020-12-08 03:40 | vladimir | Dodano plik: ets2_20201208_121025_00.jpg | |
2020-12-08 03:40 | vladimir | Dodano plik: ets2_20201208_121058_00.jpg | |
2020-12-19 23:31 | michaleczeq | Zaktualizowano opis | |
2020-12-19 23:31 | michaleczeq | Zawartość bugs.txt | => trawa i krzaki na drodze;[08/12/2020 11:58:00] (sec+0003-0002);12006.9;33.7135;-6667.33;1.4554;-0 |
2020-12-19 23:31 | michaleczeq | Wersja DEV modyfikacji | => 9644 |
2021-02-27 21:41 | michaleczeq | Przypisany do | => michaleczeq |
2021-02-27 21:41 | michaleczeq | Status | nowy => zamknięty |
2021-02-27 21:41 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => kopia |
2021-02-27 21:41 | michaleczeq | Powiązanie dodane | kopia 0000024 |
2021-03-07 17:53 | michaleczeq | Status | zamknięty => rozwiązany |
2021-05-22 19:07 | michaleczeq | Status | rozwiązany => zamknięty |