Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000065 | Poland Rebuilding | Pozostałe | publiczny | 2021-08-20 10:28 | 2021-10-28 01:38 |
Zgłaszający | PUNISHER195 | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | normalny | Ważność | błahy | Powtarzalność | nie próbowano |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | nie do powtórzenia | ||
Platforma | PC | System operacyjny | Windows | Wersja systemu | 10 |
Wersja produktu | 2.5.1 | ||||
Temat | 0000065: Piesi | ||||
Opis | Witam. Znalazłem błąd w Białymstoku. Tzn. Piesi w chodniku. | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Dołączone pliki | |||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | |||||
Wersja REV modyfikacji | |||||
|
Nie jestem w stanie odtworzyć problemu. Dodatkowo, teren wygląda na zmodyfikowany, ponieważ na czystym PR wygląda on nieco inaczej, a więc prawdopodobnie jest to spowodowane inną modyfikacją, np łącznikiem do innych map. |
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2021-08-20 10:28 | PUNISHER195 | Nowe zgłoszenie | |
2021-08-20 10:28 | PUNISHER195 | Dodano plik: ets2_20210820_102459_00_Easy-Resize.com.jpg | |
2021-10-28 01:38 | michaleczeq | Przypisany do | => michaleczeq |
2021-10-28 01:38 | michaleczeq | Status | nowy => zamknięty |
2021-10-28 01:38 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => nie do powtórzenia |
2021-10-28 01:38 | michaleczeq | Dodano komentarz: 0000038 | |
2021-10-28 01:38 | michaleczeq | Ważność | ważny => błahy |