Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000076 | Poland Rebuilding | Mapa | publiczny | 2021-10-09 23:14 | 2022-01-03 19:52 |
Zgłaszający | pan_pawel_99 | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | pilny | Ważność | blokujący | Powtarzalność | zawsze |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | nie do powtórzenia | ||
Platforma | PC | System operacyjny | Windows | Wersja systemu | 10 |
Wersja produktu | 2.5.1 | ||||
Temat | 0000076: droga nr9, w kierunku Radomia | ||||
Opis | Wyrzuca z gry po wjechaniu na ten odcinek trasy | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Dołączone pliki | |||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | |||||
Wersja REV modyfikacji | |||||
istnieje kopia | 0000092 | zamknięty | michaleczeq | Zawsze kiedy przejeżdżam w danym punkcie na s7 koło Warszawy, gra mi się wyłącza |
|
Wyłącz dodatkowe mapy i sprawdź czy problem dalej występuje. Póki co, nie jestem w stanie odtworzyć problemu. |
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2021-10-09 23:14 | pan_pawel_99 | Nowe zgłoszenie | |
2021-10-09 23:14 | pan_pawel_99 | Dodano plik: obraz_2021-10-09_231424.png | |
2021-10-09 23:52 | michaleczeq | Dodano komentarz: 0000037 | |
2021-10-09 23:52 | michaleczeq | Przypisany do | => michaleczeq |
2021-10-09 23:52 | michaleczeq | Status | nowy => zamknięty |
2021-10-09 23:52 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => nie do powtórzenia |
2022-01-03 19:52 | michaleczeq | Powiązanie dodane | istnieje kopia 0000092 |