Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000106 | Poland Rebuilding | Modele | publiczny | 2022-02-22 13:39 | 2022-07-11 00:16 |
Zgłaszający | PUNISHER195 | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | normalny | Ważność | drobny | Powtarzalność | zawsze |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | poprawiony | ||
Platforma | PC | System operacyjny | Windows | Wersja systemu | 10 |
Wersja produktu | 2.5.3 FIX1 | ||||
Wersja docelowa | 2.5.4 | Poprawione w wersji | 2.5.4 | ||
Temat | 0000106: Robotnik Na Drodze | ||||
Opis | Witam. Znalazłem taki mały błąd koło Łodzi. | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Dołączone pliki | |||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | |||||
Wersja REV modyfikacji | |||||
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2022-02-22 13:39 | PUNISHER195 | Nowe zgłoszenie | |
2022-02-22 13:39 | PUNISHER195 | Status | nowy => przypisany |
2022-02-22 13:39 | PUNISHER195 | Przypisany do | => michaleczeq |
2022-02-22 13:39 | PUNISHER195 | Dodano plik: ets2_20220222_133742_00.png | |
2022-02-22 13:39 | PUNISHER195 | Dodano plik: ets2_20220222_133822_00.png | |
2022-06-10 01:13 | michaleczeq | Poprawione w wersji | => 2.5.4 |
2022-06-10 01:13 | michaleczeq | Wersja docelowa | => 2.5.4 |
2022-06-10 01:13 | michaleczeq | Status | przypisany => rozwiązany |
2022-06-10 01:13 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => poprawiony |
2022-07-11 00:16 | michaleczeq | Status | rozwiązany => zamknięty |