Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000112 | Poland Rebuilding | Mapa | publiczny | 2022-06-10 01:17 | 2022-07-11 00:16 |
Zgłaszający | michaleczeq | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | pilny | Ważność | blokujący | Powtarzalność | zawsze |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | poprawiony | ||
Platforma | PC | System operacyjny | Windows | Wersja systemu | 7 |
Wersja produktu | 2.5.3 FIX1 | ||||
Wersja docelowa | 2.5.4 | Poprawione w wersji | 2.5.4 | ||
Temat | 0000112: Drzewa blokujące drogę Forst | ||||
Opis | Nieopodal Forst, na węźle drzewa blokują przejazd | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | drzewa w drodze ;[10/06/2022 01:15:27] (sec+0003-0002);12161.8;672.423;-6436.24;0;-1.57045 | ||||
Wersja REV modyfikacji | |||||
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2022-06-10 01:17 | michaleczeq | Nowe zgłoszenie | |
2022-06-10 01:17 | michaleczeq | Status | nowy => przypisany |
2022-06-10 01:17 | michaleczeq | Przypisany do | => michaleczeq |
2022-06-10 01:17 | michaleczeq | Status | przypisany => rozwiązany |
2022-06-10 01:17 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => poprawiony |
2022-06-10 01:17 | michaleczeq | Poprawione w wersji | => 2.5.4 |
2022-07-11 00:16 | michaleczeq | Status | rozwiązany => zamknięty |