Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000156 | Poland Rebuilding | Mapa | publiczny | 2023-01-15 04:43 | 2023-05-19 02:09 |
Zgłaszający | Drajvik | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | wysoki | Ważność | ważny | Powtarzalność | zawsze |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | kopia | ||
Platforma | PC | System operacyjny | Windows | Wersja systemu | 10 |
Wersja produktu | 2.5.5 | ||||
Temat | 0000156: Słup wysokiego napięcia lewitujący nad drogą | ||||
Opis | Na środku drogi A18 w stronę granicy z DE lewituje słup wysokiego napięcia | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | |||||
Wersja REV modyfikacji | |||||
kopia | 0000171 | zamknięty | michaleczeq | Słup na drodze A18 |
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2023-01-15 04:43 | Drajvik | Nowe zgłoszenie | |
2023-05-19 02:09 | michaleczeq | Przypisany do | => michaleczeq |
2023-05-19 02:09 | michaleczeq | Status | nowy => zamknięty |
2023-05-19 02:09 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => kopia |
2023-05-19 02:09 | michaleczeq | Powiązanie dodane | kopia 0000171 |