Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000024 | Poland Rebuilding | Mapa | publiczny | 2020-12-18 00:09 | 2021-05-22 19:07 |
Zgłaszający | Janik721 | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | pilny | Ważność | ważny | Powtarzalność | zawsze |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | poprawiony | ||
Platforma | PC | System operacyjny | Windows | Wersja systemu | 10 |
Wersja produktu | 2.4.4 | ||||
Wersja docelowa | 2.5 | Poprawione w wersji | 2.5 | ||
Temat | 0000024: Poorly connected road 13 -> 15 | ||||
Opis | Poorly connected road 13 -> 15 | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Dołączone pliki | |||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | |||||
Wersja REV modyfikacji | |||||
istnieje kopia | 0000022 | zamknięty | michaleczeq | droga nr 13, w pobliżu Forst (Niemcy) trawa i krzaki na drodze |
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2020-12-18 00:09 | Janik721 | Nowe zgłoszenie | |
2020-12-18 00:09 | Janik721 | Dodano plik: 20201218000153_1.jpg | |
2020-12-18 00:09 | Janik721 | Dodano plik: 20201218000209_1.jpg | |
2020-12-18 00:09 | Janik721 | Dodano plik: 20201218000330_1.jpg | |
2020-12-18 00:09 | Janik721 | Dodano plik: 20201218000336_1.jpg | |
2020-12-23 22:56 | michaleczeq | Przypisany do | => michaleczeq |
2020-12-23 22:56 | michaleczeq | Status | nowy => potwierdzony |
2021-02-13 18:09 | michaleczeq | Wersja docelowa | => 2.5 |
2021-02-27 21:41 | michaleczeq | Powiązanie dodane | istnieje kopia 0000022 |
2021-03-07 17:51 | michaleczeq | Status | potwierdzony => rozwiązany |
2021-03-07 17:51 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => poprawiony |
2021-03-07 17:51 | michaleczeq | Poprawione w wersji | => 2.5 |
2021-05-22 19:07 | michaleczeq | Status | rozwiązany => zamknięty |