Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000111 | Poland Rebuilding | Mapa | publiczny | 2022-05-11 07:51 | 2022-05-16 23:09 |
Zgłaszający | wifi.zbro | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | normalny | Ważność | ważny | Powtarzalność | zawsze |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | nie do powtórzenia | ||
Platforma | PC | System operacyjny | Windows | Wersja systemu | 10 |
Wersja produktu | 2.5.3 FIX1 | ||||
Temat | 0000111: Grudziądz DK16 oraz S51 okolice Olsztyna CRASH | ||||
Opis | DK16 w kierunku Grudziądz w miejscu gdzie zaznaczyłem crashuje mi gre | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Dołączone pliki | |||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | |||||
Wersja REV modyfikacji | |||||
|
Nie mogę potwierdzić problemu. Czy używasz jeszcze jakiś modów ingerujących w mapę ustawionych w grze ponad plikami PR? |
|
Nie raczej, podsylam mody ktore mam nad pm i pr |
|
Realistic Signs wygląda podejrzanie. Ostatnimi czasy sporo ludzi zgłaszało właśnie problemy z crashami itd. podczas korzystania z podobnych modów urealniającymi oznakowanie w Rosji. |
|
Problem rozwiazany, realistic signs psuł gre. dzieki za pomoc. |
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2022-05-11 07:51 | wifi.zbro | Nowe zgłoszenie | |
2022-05-11 07:51 | wifi.zbro | Dodano plik: ets2_20220511_074417_00.png | |
2022-05-12 23:02 | michaleczeq | Dodano komentarz: 0000070 | |
2022-05-15 18:51 | wifi.zbro | Dodano komentarz: 0000071 | |
2022-05-15 18:51 | wifi.zbro | Dodano plik: 1.png | |
2022-05-15 20:50 | michaleczeq | Dodano komentarz: 0000072 | |
2022-05-16 09:03 | wifi.zbro | Dodano komentarz: 0000073 | |
2022-05-16 23:09 | michaleczeq | Przypisany do | => michaleczeq |
2022-05-16 23:09 | michaleczeq | Status | nowy => zamknięty |
2022-05-16 23:09 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => nie do powtórzenia |