Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000124 | Poland Rebuilding | Modele | publiczny | 2022-08-12 20:58 | 2022-12-03 20:05 |
Zgłaszający | YoungFloppaPL | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | normalny | Ważność | drobny | Powtarzalność | zawsze |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | poprawiony | ||
Platforma | PC | System operacyjny | Windows | Wersja systemu | 10 |
Wersja produktu | 2.5.4 FIX1 | ||||
Poprawione w wersji | 2.5.5 | ||||
Temat | 0000124: Latająca nad drogą wieża telekomunikacyjna na trasie S6 pomiędzy Lęborkiem a Koszalinem | ||||
Opis | Znalazłem ten bug podczas podróży z Gdańska do Koszalina, wtedy po ominięciu Lęborka i parkingów znalazłem lewitującą wieżę telekomunikacyjną. | ||||
Kroki, by powtórzyć | Jechać pomiędzy Lęborkiem i Koszalinem na drodze S6 po ominięciu parkingów przy Lęborku. | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Dołączone pliki | |||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | |||||
Wersja REV modyfikacji | |||||
istnieje kopia | 0000127 | zamknięty | michaleczeq | Słup wysokiego napięcia po środku drogi S6 na odcinku Lębork - Koszalin |
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2022-08-12 20:58 | YoungFloppaPL | Nowe zgłoszenie | |
2022-08-12 20:58 | YoungFloppaPL | Status | nowy => przypisany |
2022-08-12 20:58 | YoungFloppaPL | Przypisany do | => michaleczeq |
2022-08-12 20:58 | YoungFloppaPL | Dodano plik: ets2_20220812_202023_00.png | |
2022-09-16 01:52 | michaleczeq | Powiązanie dodane | istnieje kopia 0000127 |
2022-09-18 00:51 | michaleczeq | Status | przypisany => rozwiązany |
2022-09-18 00:51 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => poprawiony |
2022-09-18 00:51 | michaleczeq | Poprawione w wersji | => 2.5.5 |
2022-12-03 20:05 | michaleczeq | Status | rozwiązany => zamknięty |