Wyświetl szczegóły problemu

IdentyfikatorProjektKategoriaWidocznośćData modyfikacji
0000180Poland RebuildingPozostałepubliczny2023-09-13 21:42
ZgłaszającyBartiii Przypisany domichaleczeq  
PriorytetnormalnyWażnośćdrobnyPowtarzalnośćzawsze
Status potwierdzonyRozwiązanieotwarty 
PlatformaSTEAMSystem operacyjnyWindowsWersja systemu11
Temat0000180: Nawigacja lekko wariuje
Opis

Biorąc zlecenie w mieście Kłodzko w galerii Twierdza Kłodzko, również dowożąc tam towar nawigacja lekko wariuje i nie wiadomo gdzie trzeba dokładnie trzeba się udać, bo ciągle pokazuje coś innego. Też jeśli mógłbym prosić to poprawcię troche tą całą galerię, bo totalnie nie przypomina prawdziwej.

ZnacznikiBrak powiązanych tagów.
Dodatkowe mapyNie
Pozycja z pliku bugs.txt
Wersja DEV modyfikacji

Aktywności

michaleczeq

2023-09-13 21:42

administrator   ~0000124

Dzięki za zgłoszenie :)
Sprawdziłem to miejsce, i nawigacja działa tam prawidłowo. Flaga jest tam gdzie należy odstawić/podjąć naczepę, a nawigacja ewidentnie wskazuje na jeden, jedyny wjazd na teren centrum. Tutaj nie ma jak się pomylić.
Faktycznie jednak jak znajdujesz się na terenie centrum, to gdy zbliżysz się do drogi obok firmy, nawigacja nieco wariuje. Jest to spowodowane tym, że ta firma to nie jest prefab jako całość, a customowy plac zbudowany ręcznie i jedynie oznaczony odpowiednią strefą, by był widoczny na mapie. Nie za wiele idzie niestety z tym zrobić, gdyż wymagało by to wymodelowania tam w całości prefabu dedykowanego wyłącznie pod to jedno konkretne miejsce, co w obecnej sytuacji jest nieopłacalne w momencie, gdy problem nie utrudnia w żaden sposób rozgrywki, a jedynie powoduje wizualnie wyznaczenie nowej trasy poprzez GPS od drogi najbliżej gracza.

Co do prośby to tutaj tym bardziej na chwilę obecną nie możemy nic z tym zrobić, ponieważ jesteśmy ograniczeni takimi modelami, jakie oferuje nam edytor, i po prostu nie ma w nich niczego, co by to miejsce przy obecnej skali i upchaniu terenów lepiej odzwierciedlało odpowiednik z reala. Kompleks sklepów jaki się tam znajduje w rzeczywistości jest dość duży. Niestety miejsce dostępne w edytorze dla tego miejsca jest małe i nie pozwala na upchanie tam więcej niż 1 sklepu. Być może kiedyś w przyszłości o ile dojdzie do odświeżania tych terenów, to zostanie to nieco rozbudowane, ale na chwilę obecną to nic z tego :/

Historia zgłoszenia

Data zmiany Nazwa użytkownika Pole Zmiana
2023-09-10 21:33 Bartiii Nowe zgłoszenie
2023-09-13 21:42 michaleczeq Przypisany do => michaleczeq
2023-09-13 21:42 michaleczeq Status nowy => potwierdzony
2023-09-13 21:42 michaleczeq Dodano komentarz: 0000124