Wyświetl szczegóły problemu
Identyfikator | Projekt | Kategoria | Widoczność | Data zgłoszenia | Data modyfikacji |
---|---|---|---|---|---|
0000066 | Poland Rebuilding | Znaki | publiczny | 2021-08-28 14:06 | 2021-08-29 16:37 |
Zgłaszający | Itork | Przypisany do | michaleczeq | ||
Priorytet | żaden | Ważność | tekst | Powtarzalność | zawsze |
Status | zamknięty | Rozwiązanie | to nie błąd | ||
Platforma | PC | System operacyjny | Windows | Wersja systemu | 10 |
Wersja produktu | 2.5.1 | ||||
Temat | 0000066: Błąd w znaki | ||||
Opis | w znaku na zjazd z a8 na a4 w kierunku Pragi na znaku jest zamiast a8 jest a4 | ||||
Znaczniki | Brak powiązanych tagów. | ||||
Dołączone pliki | |||||
Pozycja z pliku bugs.txt (każda lokalizacja w nowej linii) | |||||
Wersja REV modyfikacji | |||||
|
Jeżeli dobrze zlokalizowałem to miejsce w realu, to oznaczenie jest poprawne. Znak wskazuje na drogę jaka biegnie za nim, a w grze jak i w rzeczywistości, znaki wskazują na S8, a nie na A8. Tutaj jedynie co może faktycznie być uznane za błąd to oznaczenie drogi na mapie świata, bo o ile dobrze widzę, to tam oznaczenie A8 jest postawione jeszcze poza węzeł, lecz to nie tego tyczy się twoje zgłoszenie więc zamykam. |
Data zmiany | Nazwa użytkownika | Pole | Zmiana |
---|---|---|---|
2021-08-28 14:06 | Itork | Nowe zgłoszenie | |
2021-08-28 14:06 | Itork | Dodano plik: ets2_20210827_161801_00.png | |
2021-08-29 05:30 | michaleczeq | Przypisany do | => michaleczeq |
2021-08-29 05:30 | michaleczeq | Status | nowy => zamknięty |
2021-08-29 05:30 | michaleczeq | Rozwiązanie | otwarty => nie wymaga obsługi |
2021-08-29 05:30 | michaleczeq | Dodano komentarz: 0000021 | |
2021-08-29 16:37 | michaleczeq | Rozwiązanie | nie wymaga obsługi => to nie błąd |